گروه صنعتی کلاسیک

با بیش از سی سال سابقه فعالیت در صنعت ساختمان در زمینه تولید درب و پنجره و قاب آهنی نرده و فرفورژه و بیش از 18 سال سابقه فعالیت در صنعت درب و پنجره upvc ، درب و پنجره آلومینیوم ترمال و نرمال بریک به همراه انواع شیشه های صنعتی آغازگر فصلی نو در صنعت درب و پنجره ایران عزیز میباشد.

این گروه کار خود را با تولیدات آهنی آغاز نموده و با تجربه ای پربار از سال 1384 قدم در عرصه ساخت درب و پنجره یو پی وی سی گذاشته و برای تکمیل و ارائه هرچه بهتر ، ایمن تر و سریع تر محصولات خود ، کارگاه ساخت انواع شیشه های صنعتی را با بهترین ماشین آلات خارجی ( برند CMS ) راه اندازی نموده است.

گروه صنعتی کلاسیک از سال 1384 با رعایت استاندارد های خاص و ویژه شرکت تولید پروفیل ویستابست (برترین برند تولید پروفیل upvc در ایران تحت گواهینامه رال آلمان ) موفق به دریافت نمایندگی تولید محصولات این شرکت گردید.

گروه صنعتی كلاسیك در پی تحقیق در خصوص كاهش مصرف سوخت در ساختمان‌ها اقدام به تولید درب و پنجره عایق یو‌پی‌وی‌سی با شیشه‌های دوجداره نموده كه در كاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها نقش بسیار مهمی ایفا می‌‌كنند.

این شركت با خرید ماشین آلات صنعتی مورات و با استفاده از یراق‌آلات جی‌یو و زیگنیا آلمان و همچنین پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ویستابست می‌تواند درب و پنجره ساختمان‌های شما را با جدیدترین روش عایق بندی تولید و یا پنجره‌های قدیمی را بدون نیاز به تخریب تعویض نماید. استفاده از پنجره‌های دوجداره سبب كاهش در مصرف انرژی گردیده و باعث می‌شود در طول زمان هزینه‌های تعویض و یا ساخت را پوشش داده و هم هزینه‌های مصرف انرژی را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش دهد.

 

کیفیت
کیفیت یک محصول یا خدمت همان چیزی است که مشتری طلب میکند. اگر محصول یا خدمت ارائه شده در جنبه هایی خاص ، کیفیت بالایی داشته باشد اما مشتری بدان نیاز نداشته باشد تنها هزینه ای است که پرداخته شده ولی ارزش افزوده ای ایجاد نکرده است.
گروه صنعتی کلاسیک توانسته است با استفاده از ابزار ، تکنولوژی و تدبیر محصولی را عرضه نماید تا خواسته های مشتریان را تا حد امکان برآورده سازد.


ایمنی
گروه صنعتی کلاسیک با استفاده از پروفیل استاندارد و با کیفیت ویستابست و یراق آلات مناسب و شناخته شده در سطح جهان ایمنی محصولات خود را به حداکثر سطح مطلوب رسانده است.


سرعت
گروه صنعتی کلاسیک با افزایش سرعت تولید ، تحویل و نصب محصولات خود توانسته است که میزان رضایتمندی مشتریان خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرد.یکتا در طرح
گروه صنعتی کلاسیک سعی برآن داشته تا با استفاده از نگرش ها و روش های موجود و تلفیق طراحی ، طراحی محصول ، طراحی صنعتی و با توجه به اصول منظوم در حوزه ساختمان سازی و شهرسازی و همچنین سلایق گوناگون محصولات خود را طوری ارائه نماید که مورد رضایت همگان قرار گیرد.
با توجه به محدودیت های موجود در این حرفه ، ترکیب سلیقه مشتریان با اصول ساخت محصول ، کاری بس دشوار است و ما افتخار آنرا داریم که توانسته ایم با ارائه طرح های مناسب ، سلایق مشتریان خود را براورده نماییم.


کمیت
گروه صنعتی کلاسیک در جهت رفاه حال مشتریان خود و با حفظ کیفیت ، قیمت محصولات خود را به حداقل ممکن رسانده تا بتواند با جذب مشتریان بیشتر گامی بلندتر در مسیر توسعه کشور عزیزمان بردارد.اعتماد شما عزیزان دلگرمی و روشنایی بخش مسیر آینده کلاسیک میباشد.

 

logo
آدرس : تهران ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خیابان 16 (آهنکاران) ، پلاک 69 ، 71 ، 75

مشاوره از طریق واتساپ

تماس تلفنی

تماس با ما

تلفن ثابت : 02155254204
ایمیل : info@classic-upvc.com
شماره همراه :  09121172628
شماره همراه :  09124893036