مشاوره
لوگو
مشاوره تلفنی
گروه صنعتی کلاسیک ارائه دهنده خدمات درب و پنجره یو پی وی سی با بهترین کیفیت

گروه صنعتی کلاسیک سازنده انواع درب و پنجرهupvc

  • تصویر یک
  • تصویر دو

شاید این سوال برای هر خریدار پنجره‌های  یوپی‌وی‌سی بوجود آمده باشد چرا بین مارک‌های مختلف درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی این همه اختلاف وجود دارد؟  دراین نوشته سعی می‌کنیم این موضوع را بررسی کنیم.

به طور کلی 4 عامل موثر در تعیین قیمت درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی وجود دارد:

1) نوع پروفیل یوپی‌وی‌سی

پروفیل و نوع مارک و برند آن به عنوان اصلی‌ترین بخش تشکیل دهنده درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی نقش اصلی در تعیین قیمت درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی را دارا می‌باشد. طبیعی است مارک خوب و شناخته شده گران‌تر است.

2) کیفیت و ضخامت ورق گالوانیزه بکار رفته در پروفیل یوپی‌وی‌سی

ورق گالوانیزه بکار رفته در پروفی‌لهای درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی به عنوان استخوان بندی درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی بکار می‌رود. ورق گالوانیزه قوس‌داربا ضخامت 1.5 میلیمتر که در درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی ویستابست توسط اغلب نمایندگان ویستابست بکار برده می‌شود ضامن مطمئنی برای عدم تغییر شکل درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی ویستابست با گذشت زمان می‌باشد. حذف ورق‌های گالوانیزه قیمت درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی را بسیار پایین می‌آورد که توسط بعضی ازسازندگانی صورت می‌گیرد که به قصد سودجویی قیمت‌های پایین ارایه می‌دهند.

3) نوع لاستیک درز بندی بکاررفته دردرب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی

بطور کلی دو نوع لاستیک درز بندی در ساخت درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی بکار می‌رود. لاستیک epdm  و نوارهای پی‌وی‌سی

قیمت لاستیک epdm حدود 3 برابر لاستیک‌های pvc می‌باشد. ضمن اینکه لازم به ذکر است لاستیک درز بندی عامل اصلی عدم انتقال صدا و گرد و غبار می‌باشد.

4) یراق آلات بکار رفته دردرب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی

نوع یراق آلات بکار رفته اعم از ایرانی، چینی، ترک یا آلمانی نیز در قیمت تمام شده درب وپنجره‌های یوپی‌وی‌سی نقش بسزایی را بازی می‌کند.

با کم  کردن کیفیت هرکدام از عوامل فوق می‌توان تا 50 درصد قیمت محصول تمام شده نسبت به یک محصول باکیفیت را پایین آورد پس در خریدتان دقت کنید.

گروه صنعتی کلاسیک

تصویر

اخبار و مقالات

اخبار
IMAGE آشنایی کامل با تکنولوژی و نحوه ساخت پروفیل یوپی‌وی‌سی
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
پلی وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) که به صورت عمومی و به صورت خلاصه شده پی‌وی‌سی گفته...
ادامه مطلب ...
IMAGE راه اندازی نسخه جدید وب سایت
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
وب سایت گروه صنعتی کلاسیک با طراحی جدید به منظور نمایش بهتر در نسخه های موبایل و...
ادامه مطلب ...

گروه صنعتی کلاسیک

تصویر

  • درباره ما


  • معرفی : گروه صنعتی كلاسیك در پی تحقیق در خصوص كاهش مصرف سوخت در ساختمان‌ها اقدام به تولید درب و پنجره عایق یو‌پی‌وی‌سی با شیشه‌های دوجداره نموده كه در كاهش مصرف انرژی و هزینه های شما عزیزان در ساختمان‌ها نقش بسیار مهمی ایفا می‌‌كنند.
  • تاریخچه


  • آشنایی با تاریخچه : گروه صنعتی کلاسیک با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در صنعت ساختمان در زمینه تولید درب و پنجره، قاب آهنی، نرده و فرفورژه و بیش از 9 سال سابقه فعالیت در صنعت یوپی‌وی‌سی و شیشه دوجداره آغازگر فصلی نو در صنعت ساخت ایران عزیز می‌باشد.
  • ارتباط با ما


  • اطلاعات ارتباطی : : برای برقراری ارتباط میتوانید از طریق آدرس شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان 16 (آهنکاران)، پلاک 43 اقدام نمایید و یا با شماره های 55256292 و 55276505 یا 09121172628 تماس حاصل نمایید. ما همواره پاسخگوی شما عزیزان میباشد. با تشکر مدیریت گروه صنعتی کلاسیک

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی کلاسیک می باشد.