مشاوره
لوگو
مشاوره تلفنی
گروه صنعتی کلاسیک ارائه دهنده خدمات درب و پنجره upvc و آلومینیوم با بهترین کیفیت

گروه صنعتی کلاسیک سازنده انواع درب و پنجره upvc و آلومینیومی

  • تصویر یک
  • تصویر دو

گروه صنعتی کلاسیک

با بیش از سی سال سابقه فعالیت در صنعت ساختمان در زمینه تولید درب و پنجره و قاب آهنی نرده و فرفورژه و بیش از 9 سال سابقه فعالیت در صنعت upvc و شیشه دو جداره آغازگر فصلی نو در صنعت ساخت ایران عزیز میباشد.

این گروه کار خود را با تولیدات آهنی آغاز نموده و با تجربه ای پربار قدم در عرصه ساخت درب و پنجره upvc گذاشته و برای تکمیل و ارائه هرچه بهتر ایمن تر و سریع تر محصولات خود کارگاه ساخت شیشه دوجداره را بهترین ماشین آلات راه اندازی نموده.

گروه صنعتی کلاسیک از سال 1384 با رعایت استاندارد های خاص و ویژه شرکت تولید پروفیل ویستابست (برترین برند تولید پروفیل upvc در ایران تحت گواهینامه رال آلمان) موفق به دریافت نمایندگی تولید محصولات این شرکت گردید.

با یاری خداوند و عزم مدیران و کارکنان لایق و پرتلاش خود با رزومه ای پربار برآنیم تا با عرضه و ارائه تولیدات هرچه مرغوب و ایمن تر با سرعت بیشتر در ساخت میهن عزیزمان برترین و کاملترین باشیم.

 گروه صنعتی كلاسیك در پی تحقیق در خصوص كاهش مصرف سوخت در ساختمان‌ها اقدام به تولید درب و پنجره عایق یو‌پی‌وی‌سی با شیشه‌های دوجداره نموده كه در كاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها نقش بسیار مهمی ایفا می‌‌كنند.

این شركت با خرید ماشین آلات صنعتی مورات و با استفاده از یراق‌آلات جی‌یو و زیگنیا آلمان و همچنین پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ویستابست می‌تواند درب و پنجره ساختمان‌های شما را با جدیدترین روش عایق بندی تولید و یا پنجره‌های قدیمی را بدون نیاز به تخریب تعویض نماید. استفاده از پنجره‌های دوجداره سبب كاهش در مصرف انرژی گردیده و باعث می‌شود در طول زمان هزینه‌های تعویض و یا ساخت را پوشش داده و هم هزینه‌های مصرف انرژی را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش دهد.

 

کیفیت
کیفیت یک محصول یا خدمت همان چیزی است که مشتری طلب میکند. اگر محصول یا خدمت ارائه شده در جنبه هایی خاص ، کیفیت بالایی داشته باشد اما مشتری بدان نیاز نداشته باشد تنها هزینه ای است که پرداخته شده ولی ارزش افزوده ای ایجاد نکرده است.
گروه صنعتی کلاسیک توانسته است با استفاده از ابزار ، تکنولوژی و تدبیر محصولی را عرضه نماید تا خواسته های مشتریان را تا حد امکان برآورده سازد.


ایمنی
گروه صنعتی کلاسیک با استفاده از پروفیل استاندارد و با کیفیت ویستابست و یراق آلات مناسب و شناخته شده در سطح جهان ایمنی محصولات خود را به حداکثر سطح مطلوب رسانده است.


سرعت
گروه صنعتی کلاسیک با افزایش سرعت تولید ، تحویل و نصب محصولات خود توانسته است که میزان رضایتمندی مشتریان خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرد.یکتا در طرح
گروه صنعتی کلاسیک سعی برآن داشته تا با استفاده از نگرش ها و روش های موجود و تلفیق طراحی ، طراحی محصول ، طراحی صنعتی و با توجه به اصول منظوم در حوزه ساختمان سازی و شهرسازی و همچنین سلایق گوناگون محصولات خود را طوری ارائه نماید که مورد رضایت همگان قرار گیرد.
با توجه به محدودیت های موجود در این حرفه ، ترکیب سلیقه مشتریان با اصول ساخت محصول ، کاری بس دشوار است و ما افتخار آنرا داریم که توانسته ایم با ارائه طرح های مناسب ، سلایق مشتریان خود را براورده نماییم.


کمیت
گروه صنعتی کلاسیک در جهت رفاه حال مشتریان خود و با حفظ کیفیت ، قیمت محصولات خود را به حداقل ممکن رسانده تا بتواند با جذب مشتریان بیشتر گامی بلندتر در مسیر توسعه کشور عزیزمان بردارد.اعتماد شما عزیزان دلگرمی و روشنایی بخش مسیر آینده کلاسیک میباشد.

 

  • درباره ما


  • معرفی : گروه صنعتی كلاسیك در پی تحقیق در خصوص كاهش مصرف سوخت در ساختمان‌ها اقدام به تولید درب و پنجره عایق یو‌پی‌وی‌سی با شیشه‌های دوجداره نموده كه در كاهش مصرف انرژی و هزینه های شما عزیزان در ساختمان‌ها نقش بسیار مهمی ایفا می‌‌كنند.
  • تاریخچه


  • آشنایی با تاریخچه : گروه صنعتی کلاسیک با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در صنعت ساختمان در زمینه تولید درب و پنجره، قاب آهنی، نرده و فرفورژه و بیش از 9 سال سابقه فعالیت در صنعت یوپی‌وی‌سی و شیشه دوجداره آغازگر فصلی نو در صنعت ساخت ایران عزیز می‌باشد.
  • ارتباط با ما


  • اطلاعات ارتباطی : برای برقراری ارتباط میتوانید از طریق آدرس شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان 16 (آهنکاران)، پلاک 43 اقدام نمایید و یا با شماره های 55256292 و 55276505 یا 09121172628 (محمدی) تماس حاصل نمایید. ما همواره پاسخگوی شما عزیزان میباشیم. با تشکر مدیریت گروه صنعتی کلاسیک

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه صنعتی کلاسیک می باشد.